person holding smartphone

Software house – praca zdalna – platforma e-commerce

Przestaw firmę na pracę zdalną – razem z software house!

W czasie pandemii coraz więcej firm decyduje się na prowadzenie biznesu w trybie zdalnym, a co za tym idzie, na przeniesienie zasobów przedsiębiorstw do chmury.  Umożliwia to przetrwanie firmy w warunkach tymczasowej izolacji, a także zabezpiecza przedsiębiorstwo przed podobnymi sytuacjami w przyszłości. O tym, jak przenieść firmę do chmury, a także jakie to niesie za sobą korzyści, piszemy w artykule. 

Praca zdalna w dobie koronawirusa

Badania pokazują, że aż 75% pracowników w Polsce chciałoby pracować zdalnie. Mimo wszystko praca zdalna w dobie izolacji społecznej może okazać się trudna dla Twoich pracowników. Szczególnie wtedy, gdy nie mieli oni wcześniej styczności z takim trybem pracy. Aby uniknąć negatywnych skutków związanych z pracą zdalną, Twoim zadaniem jest zapewnienie pracownikom takich warunków, aby w sposób płynny – tak jak dotychczas – mogli oni realizować wszystkie projekty. Oto wyzwania, które najczęściej stawia przed przedsiębiorstwami tryb zdalny:

  • brak bezpośredniego nadzoru,
  • brak dostęp do informacji, 
  • izolacja społeczna,
  • zakłócenia uwagi w domu.

Pierwszy raz… z software house? Dowiedz się, jak powinna wyglądać efektywna współpraca!

Realizujesz projekt IT w firmie i szukasz profesjonalistów, którzy go wykonają? A może posiadasz wewnętrzny zespół programistów, ale poprzednie projekty nie zawsze kończyły się sukcesem? Jeśli odpowiedź na te pytania brzmi tak, rozpoczęcie współpracy z software house będzie strzałem w dziesiątkę. Unikniesz w ten sposób wielu problemów. Jak jednak znaleźć odpowiedni dla Twojego projektu software house? Jak powinna wyglądać efektywna współpraca? Odpowiedź na te i inne pytania znajdziesz w artykule. 

Jak wybrać software house dla Twojej firmy?

Moment poszukiwań i wyboru software house to jeden z ważniejszych etapów, które zdecydują o powodzeniu całego projektu. Tym bardziej że praca nad projektami IT zawsze ma wymiar długofalowy i jest rozciągnięta w czasie. Właśnie dlatego warto postawić na wiarygodną i profesjonalną firmę. Jak więc powinieneś zabrać się za szukanie software house’u, który sprosta Twojemu projektowi IT? 

Oczekiwania względem projektu IT. Musisz wiedzieć, czego chcesz! 

Rozpoczynając poszukiwania software house, zacznij od sprecyzowania własnych oczekiwań zarówno w stosunku do projektu IT, jak i firmy, z którą będziesz współpracował. Spisz czego konkretnie potrzebujesz – aplikacji web czy aplikacji mobilnej, a może czegoś pomiędzy? Im bardziej szczegółowo określisz swoje oczekiwania, tym bardziej dopasowaną do Twoich potrzeb propozycję otrzymasz od software house.


Jak wybrać platformę e-commerce dla sklepu internetowego?

Rozpoczynasz działalność e-commerce? A może planujesz migrację sklepu? Prędzej, czy później staniesz przed dylematem jaka platforma e-commerce będzie najlepsza dla Twojego sklepu internetowego. W artykule przedstawimy główne rodzaje platform e-commerce, a także opowiemy o ich wadach i zaletach.  

Perspektywy dla rynku e-commerce

Jak pokazują statystyki, z roku na rok globalna wartość e-commerce sukcesywnie rośnie. Do zakupów online klienci wciąż najchętniej używają komputerów stacjonarnych, choć coraz więcej transakcji odbywa się za pomocą urządzeń mobilnych. Trzeba pamiętać, że regularnie pojawiają się na rynku modele smartfonów z coraz większymi ekranami, co ułatwia robienie zakupów z użyciem mobile. 

Kilka pytań, na które trzeba sobie odpowiedzieć przed wyborem platformy e-commerce

Zanim rozpoczniesz działalność na rynku e-commerce, musisz przygotować biznesplan. Ważne jest również poznanie konkurencji, z którą przyjdzie ci się zmierzyć. Przygotowaliśmy klika pytań, na które warto abyś sobie odpowiedział, zanim podejmiesz decyzję o wyborze platformy e-commerce dla Twojego sklepu internetowego

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code