Sytuacje, kiedy mężczyzna może przyjść do pracy w bluzie.

Sytuacje, kiedy mężczyzna może przyjść do pracy w bluzie

Każdy mężczyzna przynajmniej kilka razy w życiu doświadczył dyskomfortu związanego z dress codem. Przyczyną być może był źle dobrany krój czy rozmiar, niedopasowana marynarka, spodnie, nieprzewiewny, zbyt gruby czy ciężki materiał. Powszechnie panuje błędnie przekonanie, że jedyny, stosowny do biura, firmy strój to elegancka, schludna koszula i marynarka – w rzeczywistości istnieją okazję, gdy możemy sobie pozwolić na nieco mniej formalną stylizację, a także istnieją świetne alternatywy na co dzień, zarazem eleganckie jak i wygodne.

Bluzy męskie. Kiedy można sobie na nie pozwolić w pracy? 

Na samym początku warto zaznaczyć, że w każdej firmie obowiązują trochę inne zasady dress code. Jeden pracodawca będzie wymagać każdego dnia maksymalnie eleganckiego, wykwintnego stroju – innemu będzie zależało przede wszystkim na tym, aby pracownicy prezentowali się schludnie. Można jednak bez trudu wyróżnić kilka, powszechnie obowiązujących zasad. 

Wizerunek powinien być dostosowany do wielu czynników, takich jak stanowisko czy charakter placówki i wyróżniać się klasą, gustem i elegancją. Wydaje Ci się, że w takim wypadku nie ma tu najmniejszego, chociażby miejsca na bluzy męskie (https://www.texasclub.pl/produkty/mezczyzni/odziez/bluzy-meskie,2,2055)? To błędne podejście sprawia, że liczni  mężczyźni na co dzień rezygnują z wygodnych, komfortowych rozwiązań, z absurdalnego powodu – nie zdają sobie sprawy, że takowe alternatywy istnieją. Bluza męska bluzie nierówna! Wśród licznych propozycji, które znajdują się na rynku, znajdziesz estetyczne, szykowne propozycje, które nie będą nawet najmniejszą ujmą dla Twojego stylu. Elegancka bluza męska może zastąpić sweterek, a w wypadku rozpinanych propozycji – niekiedy również marynarkę. Z powodzeniem możesz ubrać pod nią koszulę, dzięki czemu Twoja stylizacja będzie bez dwóch zdań nienaganna. 

Bluza męska. Sytuacje, gdy możesz sobie na nie pozwolić 

Wizja noszenia na co dzień bluzy Cię nie przekonuje, a może Twoja pozycja w firmie wymaga od Ciebie bezwzględnego szyku? Nic nie szkodzi – być może nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale w każdy piątek pracownicy mają możliwość wybrania stylu smart casual, w dalszym ciągu schludnego, eleganckiego, ale o wiele swobodniejszego i zgoła bardziej komfortowego. Rozpinana bluza męska, w połączeniu z gustownym obuwiem i eleganckimi spodniami będzie się prezentować doskonale. Nie bój się odważnych połączeń! Zestawienie codziennych, casualowych elementów z bardzo eleganckimi dominuje od kilku sezonów pokazy mody. O ile tylko zachowasz dobry smak, a stylizacja będzie stosunkowo subtelna, możesz mieć pewność, że będziesz wyglądać odpowiednio, a zarazem ubiór będzie wygodny i komfortowy. 

Dress code
Dress code

Rozwiązania dla tych, których nie obowiązuje ścisły dress code 

Pracujesz w firmie, w której nie oczekuje się od Ciebie szczególnej elegancji? Śmiało postaw na wygodną, praktyczną, ciepłą bluzę z kapturem! Jest to znakomity wybór dla tych, którzy cenią sobie swobodę ruchów, komfort w noszeniu. Co więcej, z jej pomocą wykonasz świetną stylizację w kilka minut – jeśli nie lubisz zbyt wiele czasu spędzać przed lustrem, jesteśmy pewni, że produkt tego typu przypadnie Ci do gustu. Wśród ofert prezentujących bluzy z kapturem możesz znaleźć nawet dość eleganckie propozycje. Nie rezygnuj z wygody – bluzy męskie, uszyte z wysokiej jakości, przyjemnych w dotyku materiałów przypadną do gustu niemalże każdemu. 

Mamy szczerą nadzieję, że udało się nam zmienić Twoje zdanie, a bluza męska stanie się stałym elementem Twoich stylizacji!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code