ursus factory 6

Dynamiczny rozwój mieszkaniowy Ursusa

Osiedle Ursus Factory 6 i 7 to najlepszy przykład inwestycji mieszkaniowych prowadzonych na tej dzielnicy. Boom na zachodnie przedmieścia Warszawy powodowany jest obecnymi tu najniższymi cenami za m² w całej stolicy. W rezultacie okolica dynamicznie się rozwija. W ślad za nowymi mieszkaniami idą zaś kolejne zamierzenia budowlane. Gdzie więc najkorzystniej zamieszkać? Na to i inne pytania odpowiemy w niniejszym artykule.

Jaką dzielnicą jest warszawski Ursus?

Żeby kompleksowo przedstawić nowe inwestycje mieszkaniowe na Ursusie, przyjrzyjmy się na samej okolicy. Ursus jest jedną z najmniejszych i jednocześnie najmłodszych dzielnic stolicy. Zajmuje obszar o powierzchni niecałych 10 km². Na początku XXI wieku kojarzony był z robotniczym przedmieściem. Po zamknięciu głównej fabryki w 2003 roku diametralnie się to zmieniło. Obecnie są to pełne parków miejskich „zielone przedmieścia Warszawy”.

Ursus Factory mieszkania – przykład kompletnego osiedla

Jak więc już we wstępie napomknęliśmy, cała dzielnica intensywnie się rozwija. Powstawanie nowych osiedli sprzyja napływowi osób młodych, głównie rodzin z dziećmi. Najważniejszym czynnikiem stymulującym boom są jednak jedne z najniższych cen za m² mieszkania w Warszawie.

Przykładem kompleksów mieszkaniowych jest osiedle Ursus Factory. Jego kolejne komponenty powstają przy ul. Edwarda Habicha. Obecnie są to Ursus Factory 6 i Ursus factory 7. Są to tak zwane miasta w mieście, czyli, innymi słowy, kompletne osiedla. Idea przyświecająca ich projektantom sprowadza się do stworzenia osiedla z gotową infrastrukturą handlowo-usługową.

Jak mieszkać się będzie na osiedlu Ursus Factory?

Zacznijmy od tego, że wzniesione już części osiedla reprezentują wyjątkowo wysoki standard bytowy. Jakość i dbałość o szczegóły całej infrastruktury łączy się ze wspomnianymi już niskimi cenami mieszkań. Podobnie wyglądać mają powstające obecnie komponenty: Ursus Factory 6 i 7.

Co zaoferuje nam Ursus Factory 6? H3

W Ursus Factory 6 wybierać będziemy mogli spośród mieszkań 1, 2, 3 lub 4 pokojowych. Ich metraż mieścić się będzie pomiędzy 38, a 78 m². Każde z nich posiadać będzie balkon. Jak już powyżej wspomnieliśmy, na parterze znajdować się będą lokale usługowe, jak dla przykładu osiedlowe sklepy, kawiarnie czy salony fitness. Całości dopełni podziemny i naziemny parking oraz plac zabaw.

Ursus Factory 7 – jak wyglądać będą warunki mieszkaniowe?

Podobnie jak 6, Ursus Factory 7 również będzie 9-kondygnacyjnym budynkiem. Zaoferuje nam 253 mieszkania o metrażu od 26 m² do 78 m². Ich liczba pokojów oscylować będzie między 1, a 4. Jeśli chodzi o dojazd, Factory Ursus znajduje się 12 minut drogi samochodem od Centrum Warszawy.

Victoria Dom – opinie klientów

Warto także wiedzieć, że za całość inwestycji odpowiada znany i doceniony deweloper Victoria Dom. Opinie na jego temat są zdecydowanie pozytywne – zarówno w Polsce, jak i w Niemczech. Deweloper ten oddał do użytku już 5200 mieszkań. Liczba ta w zestawieniu z ponad 22-letnią obecnością na rynku są najlepszym gwarantem jakości Victoria Dom. Ursus zdecydowanie zasługuje na takich deweloperów.

Podsumowanie

Warszawa Ursus Factory to więc zdecydowanie jasny punkt na warszawskim nieboskłonie. Niskie ceny i dobre warunki bytowe uzupełnić można o kolejną pozytywną stronę. Jest nią wspomniana już we wstępie obfitująca w parki i zieleń okolica. Warto więc zainteresować się tym miejscem już dziś.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code